WhatsApp Destek

Çubuk İkipınar 4

500 m2

19.000 TL peşinat

950TLx20 ay vade Toplam 38.000 TL

Tamamı Peşin : 35.000TL

Ankara Yatırım Arsaları - Çubuk İkipınar

Çubuk İkipınar’daki dördüncü arsamızın satışına devam ediyoruz. Toplam 38.900 m2 yüzölçümüne sahip arsamızın özel parselizasyonu yapılmış, 500 m2 ve 1000 m2 paylara ayrılmıştır. Büyük bölümü satılmış olan arsalarımızda son parsellerin satışını gerçekleştirmekteyiz. Bugüne kadar kısa sürede değer kazanmış olan arsalarımız yeni tarım kanunun yürürlüğe girmesinden dolayı çok daha hızlı kar elde edecek duruma gelmiştir. Yürürlüğe giren yasada yeni hissedar oluşturulamayacağı için eskiden bölünmüş arsalar dışında yeni paylara ayırarak satış olmayacaktır. Bu arsamız yasa yürülüğe girmeden önce paylara ayırdığımız son yerimizdir. Bu nedenle sizinde belki bu fiyatlardan alabileceğiniz son yerler durumundadır.

Bunun yanı sıra bölge her geçen gün değer kazanıp yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam etmektedir.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kampüsü’nün temel atma töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

 

“ÇUBUK KÜLLİYESİ DİYELİM”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, törende yaptığı konuşmada, “Kampüs yerine külliye denilmesinin daha uygun olacağını düşünüyorum. Bu güzel külliyede gelecek nesillerimizin daha iyi yetişeceğini umuyorum. 2011’de kurulmasına rağmen Yıldırım Beyazıt Üniversitesi emin adımlarla büyüyerek yoluna devam ediyor. Çubuk külliyesi diğer üniversitelerimiz için de örnek teşkil edecektir” diye konuştu.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin vaziyet planını gösteren maketi inceleyen Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Çubuk Külliyesinin Ankara’ya ve Çubuk’a hayırlı olmasını diledi. Çubuk ilçesinin Türkiye’nin önemli bir üniversitesine ev sahipliği yaptığını hatırlatan Bakan Avcı, “Çubuk çok şanslı, Cumhurbaşkanımızın çok önem verdiği Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin temeli bugün atıldı. Çubuk Külliyesi ülkemize, Ankara’ya ve Çubuk’a hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Temel atma töreniyle birlikte bölgedeki yatırımcı sayısı arttı ve gayrimenkul fiyatları dahada değer kazandı. Şuan üniversite inşaatı hızla yükselmiş ve etraftan izlenebilir duruma gelmiştir.

 

Sizde bu değerli bölgede yerinizi almakta acele edin. Kalan son arsalarımızı kaçırmayın.

 

Randevu Al
Güvenlik Kodu:
0
 
2774 kez görüntülendi