WhatsApp Destek

Krizi Fırsata Çeviriyoruz

Altınova Peçenek'te 500 m2 veya 1000 m2 bahçe ve yatırım arsaları. 

Altınova Peçenek'te bulunan arsamız hem bahçe yapmak isteyenler hem de yatırım amaçlı arsa almak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsattır. Uluslararası Fuar Alanı, Ankara Spor Kompleksi, Çubuk 1 Barajı Rekreasyon projesi bölgenin değerini gittikçe artırmaktadır. Önümüzdeki günlerde daha da karlı hale gelecek bu bölgeden arsa alan müşterilerimiz çok kısa zamanda hem bahçe keyiflerini yaşayacak hem de paralarına değer kazandırmış olacaklardır. Diğer arsa kampanyalarımızdan yararlanamayan müşterilerimiz bu fırsatı kaçırmamak için acele edin…

  • Şehir merkezine 23 km.
  • Akyurt Yoluna 2,5 km.
  • Ankara Spor'un yapılmakta olan spor kompleksi yakınında.
  • Havaalanı ile Karapürçek Çevre yolu bağlantısına açılacak 30 m'lik yol yakınında.

Böylesine avantajlı bir bölgede hem bahçe yapıp kendi sebze ve meyvelerinizi yetiştirin hem de yatırım olarak düşünüp paranıza değer kazandırın.

 

Ankara Uluslararası Fuar Alanı

"1.700.000 m2 lik Çubuk – Akyurt Çankırı devlet yolu üzerinde yapılacak olan fuar alanı için ilgili sivil toplum kuruluşları ile görüşülmüştür. ATO, ASO,AGİAT, TOBB ve Ankara Büyükşehir Belediyesinin ortak olduğu bir şirket kurulacaktır. Alan bu şirket marifeti ile yapılıp işletilecektir. Ankara ekonomisine ciddi katkılar sağlayacak olan bu projenin 5.000 kişiye istihdam sağlaması planlanmaktadır."
(Büyükşehir belediyesi açıklaması)

Arsamız Uluslararası Fuar Alanına 2,5 km mesafededir.

1
 
1671 kez görüntülendi