WhatsApp Destek

Satışlarımız sona ermiştir. İlginize teşekkürler.

 

Çubuk İkipınar 2

Yakında İkipınar'da yeni arsa kampanyamıza başlıyoruz.

Çubuk İkipınar’daki  27.000 m2’ ilk arsamızın satışlarını tamamladık. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda ilk arsamızın hemen yanında 30.000 m2’lik ikinci arsamızın satışına başlıyoruz. Çubuk ilçesinin güneyinde yer alan arsamız kolay ulaşımı, İkipınar Mahallesinin hemen yanında olması ve yeni projelere yakınlığıyla cazibe merkezi haline gelmektedir. Bölgede yapılacak en önemli proje Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’dir. Arsamız Üniversiteye yakın bir bölgede bulunmaktadır. Kaldı ki üniversite tamamlandığında arsamızın yanı sıra tüm ilçe kalkınmış ve değer kazanmış olacaktır.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nin sadece arsamızı değil, Çubuk İlçesi'nin tamamının kalkınmasında yardımcı olacağını rektör Prof.Dr.Metin Doğan'ın açıklamalarından da anlamak mümkün... Bir röportajda sayın rektör şunları söylemiştir.

'Kampüsün neden merkeze veya ilçenin kuzeyine kurulmadığı...?' sorusu üzerine Prof. Dr. Doğan, "O alanlar küçük ancak 2 veya 3 fakülteyi kaldırabilir. Biz 7 fakülteden bahsediyoruz.’’ dedi.

Melikşah, Esenboğa, Kızılca tarafında kurulacak bir üniversitenin ilçe merkezine etkisi olmayacağı yönündeki soru üzerine Doğan, "öyle bir fikre kesinlikle katılmadığını ve üniversitenin kurulması ile birlikte ilçenin de çok büyük oranda gelişeceğini ve büyüyeceğini vurguladı. 'Küçük düşünüyorsunuz' diyen Rektör Doğan, Çubuk'un gelişmesi için ellerinden geleni yapacaklarını, üniversitenin dalga dalga ilçenin her yerini kalkındıracağını kaydederek, Çubuklu yatırımcıları beş yıldızlı oteller, yurtlar yapmaya davet etti.

Rektör Prof.Doğan’ında vurguladığı gibi bölge çok kısa zamanda gelişerek Ankara’nın cazibe merkesi haline gelecektir. Sizde geç kalmadan bu avantajlı bölgeden bir arsa sahibi olmalısınız.

Ayrıca arsamıza sondaj vurularak parsellere su hattı çekilecektir. Su fiyata dahildir.

  • Şehir merkezine 28km.
  • Esenboğa havaalanı yoluna 8 km.
  • Sirkeli yolu yakınında.
  • İkipınar göleti yakınında.
  • Yapılacak olan Yıldırım Beyazit Üniversitesi yakınında.
0
 
1716 kez görüntülendi